FAQ

Na co si dát při výstavbě krbu pozor?

Krb nebo krbová kamna náš interiér krásně oživí a kdo by nechtěl mít harmonii a teplo domova přispůsobeno právě tak, jak sám chce. Kochat se krasou plápolajícího ohně je pak jedinečná chvíle.Mějme proto na paměti, že se určitě navyplácí amaterské stavby bez kontroly. Další chybou , kterou bychom se měli vyvarovat je příliš vysoký nebo naopak nízký komín nebo zbytečně velký průměr komína. Dbát bychom měli také na výběr vhodného a kvalitního materiálu a správný výběr krbové vložky.

Vše potřebné Vám rádi zodpovíme a poradíme, jak neudělat při stavbě krbu nebo krbových kamen chybu.

Mohu Vám při stavbě domu pomáhat?

Ano, pokud jste zručný řemeslník a rád přiložíte ruku k dílu, jste vítán. Budete mít i Vy dobrý pocit z toho, že jste při stavbě Vašeho rodinného domu podíleli na jeho realizaci.

Co je důležité při zateplování fasády?

Důležitým prvkem při zateplování domu je zbavit ho vlhkosti. Je třeba najít optimální řešení ještě před samotnou realizací zateplení, situace by se mohla hodně zhoršit a zateplení by nemělo takový efekt.Dalším prvkem důležitým pro zateplení domu je výběr správné izolace, to záleří na druhu zdiva, tloušťce obvodové zdi,…Dále musíme dbát na správné kotvení fasádní izolace, nesmíme přehlédnout nerovnost povrchu zdí a podobně.